Menu

BASINDA BİZ

 • Vedat Arslan, Gayrimenkul için Strateji Platformu’nda
  konuşmacı olarak yer alıyor

  11 Mayıs 2017

  Gayrimenkul için Strateji platformuna konuşmacı olarak katılacak Vedat Arslan, “Gayrimenkul Satışında Yeni Trendler” hakkında görüşlerini gayrimenkul sektörü ile paylaşacak.

 • Aremas Marka Şehirler Zirvesine Sponsor oldu
  11 Mayıs 2017, Sait Halim Paşa Yalısı

  Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan kamu ve özel sektörün üst düzey yöneticilerini bir araya getirecek Marka Şehirler Zirvesi 2017’nin sponsoru oldu.

 • En yavaş kiralama küçük boy kuruluşlara hitap eden ofislerde yaşanıyor!
  20 Mart 2015

  Aremas Gayrımenkul Kurucusu ve Genel Müdürü Vedat Arslan, küçük, orta ve büyük ofisleri karşılaştırdıklarında en yavaş kiralamanın küçük boy kuruluşlara hitap eden ofislerde yaşandığını kaydetti.

 • Aremas, Dubai'de Projelerini Tanıttı!
  20 Mart 2015

  Aremas, 8-10 Eylül tarihlerinde Dubai’de yapılan Cityscape Global 2015 Fuarında, çok sayıda marka konut projelerini Ortadoğulu yatırımcılara tanıttı. Aremas Genel Müdürü Vedat Arslan, “Yabancı yatırımı konusunda, sektöre istatistiki veri kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

 • Vedat Arslan: En yavaş kiralama küçük ofislerde yaşanıyor!
  20 Mart 2015

  Ofis alanı bulmakta zorlanılıyor. Aremas Gayrimenkul Kurucusu ve Genel Müdürü Vedat Arslan, en yavaş kiralamanın bu alana hitap eden ofislerde yaşandığını kaydetti.

 • Vedat Arslan'dan MIPIM 2015 değerlendirmesi!
  10 Mart 2015

  Aremas Gayrimenkul Kurucusu ve Genel Müdürü Vedat Arslan, hem MIPIM’in gayrimenkul ve emlak yatırım organizasyonları pazarındaki durumunu, hem de Türkiye’nin bu anlamda geldiği noktayı değerlendirdi.

 • Aremas, Cityscape Dubai’de Yatırımcının Türkiye Haritasını Çıkaracak
  03 Eylül 2015

  Fuarda, kendi standının haricinde, Acıbadem ve Çengelköy projelerini de yatırımcılara sunan Aremas, katılımcıların Türkiye’deki yatırım düşüncelerini sorgulayacağı anketin sonuçlarını da gayrimenkul sektörü ile paylaşacak.

 • Aremas, Cıtyscape Dubai’de yabancı yatırımcının Türkiye’deki haritasını çıkaracak
  09 Eylül 2015

  Fuarda, kendi standının haricinde, Acıbadem ve Çengelköy projelerini de yatırımcılara sunan Aremas, katılımcıların Türkiye’deki yatırım düşüncelerini sorgulayacağı anketin sonuçlarını da gayrimenkul sektörü ile paylaşacak.

 • Aremas Dubai'de yabancı yatırımcının nabzını tutacak
  09 Eylül 2015

  8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek olan Cityscape Global'de Acıbadem ve Çengelköy projelerini tanıtmaya hazırlanan Aremas, katılımcıların Türkiye'ye yatırım düşüncesini sorgulayan anketinin sonuçlarını da etkinlik kapsamında açıklayacak

 • Dubai' ye Türk Akını
  07 Eylül 2015

  Dünyanın en önemli fuarlarından Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı 8-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor. Yaklaşık 60 Türk şirketinin gayrimenkul fuarına çıkarma yapması bekleniyor. 4 bin metrekare alanda yer alan şirketler onlarca gayrimenkul projesini yatırımcıların beğenisine sunuyor...