Menu

HAKKIMIZDA

Aremas, Mayıs 2010’da, konut sektörü başta olmak üzere büyük ölçekli gayrimenkul projelerine pazarlama ve satış danışmanlığı hizmeti sunmak üzere kuruldu.
Hizmet verdiği tüm projelerde, satış ofisinin kurulmasından pazarlama ve satış stratejilerinin belirlenmesine kadar gerekli tüm işleri üstlenen Aremas, alternatif pazarlama çözümleri sayesinde sahip olduğu satış kapasitesi ile gayrimenkul sektörünün en fazla tanınan danışmanlık şirketlerinden biridir.
2013 yılında kurulan Aremas Commercial, öncelikle ofis sektörü olmak üzere ticari gayrimenkul pazarına yeni bir bakış açısı getirdi.

Çalışma Prensiplerimiz
• Müşteri memnuniyeti ve müşterinin duyacağı «güven» ile hizmet verdiği kurumun itibarı, Aremas için 1. öncelikli konulardır. Satış, bunlardan sonra gelir.
• Hizmet verdiği projelerin satış ofislerindeki tüm ekip Aremas kadrosunda yer alsa bile, Aremas ismi müşteri ile temas edilen hiçbir aşamada yer almaz.
• Müşterinin satış sonrası ve teslim süreçlerinde ilgili konutu kendisine satanı karşısında görmek istediğini bilir. Bu sebeple; satış hizmeti sunduğu tüm projelerde Satış Sonrası ve Teslim hizmetini de sağlar.
• Aremas Commercial olarak, hizmet verdiği ofis projelerinde de – sadece ilgili projeye özel olarak atadığı Danışmanlar aracılığıyla – havuzdan kiralama yerine «butik» hizmet anlayışını benimsemiştir.
• Aremas – konut veya ticari – hizmet verdiği projelerin tamamında münhasır olarak görev alır.