Menu

RÖNESANS MALTEPE

tsk
Daha fazla bilgi almak için
formu doldurun, sizi arayalım
 • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz

 • RÖNESANS MALTEPE

  Rönesans Maltepe projesi , İstanbul Anadolu Yakası'nın Maltepe ilçesinde geliştirilen alışveriş merkezi, ofis ve rezidans bloklarından oluşan, bulunduğu bölgeye zenginlik katacak bir projedir.

  Proje E-5 ana arteri üzerindeki konumu, Maltepe Esenkent metro durağının projenin hemen önünde yer alıyor olması , ulaşım kolaylığı ve merkezi lokasyon özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

  Karma Kullanım özelliğiyle bölgede yeni bir merkez olacak projede, 55.000 m2 kiralanabilir alana sahip, dünyaca ünlü markaların bulunacağı bir AVM ve 20 katlı bir ofis bloğu bulunacaktır.

  Projenin orta bölümünde bulunacak açık meydanında restaurant ve cafeler bulunacaktır.

  AVM alanı içerisinde yer alan meydan bölümünde konser ve çeşitli sanatsal ve kültürel etkinliklere de evsahipliği yapacaktır.

  230 rezidans dairesinden oluşacak lüks ve şık bir mimari anlayışla hazırlanan daireler açık havuz, sosyal donatı alanları ve AVM bölümüne direk geçiş imkanlarıyla tüm imkanları karşılayacak bir anlayışla tasarlanmıştır.

  1+1,2+1,3+1 daire tiplerinin bulunduğu projede farklı cephelerde tüm istek ve taleplere göre tasarlanmış daireler bulunmaktadır.