Menu

STRADA BAHÇEŞEHİR

tsk
Daha fazla bilgi almak için
formu doldurun, sizi arayalım
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz

  • STRADA BAHÇEŞEHİR

    Yarım asırlık uluslararası tecrübesinin yanı sıra; ülkemizde de 25 yılı aşkın bir süredir madencilik sektöründe faaliyet gösteren Akzirve Gayrimenkul ve Yatırım’ın yeni projesi İstanbul’un Avrupa kapısı olan Bahçeşehir’de; yolların ve yönlerin kesişme noktasında kıymeti her gün katlanarak artan bir lokasyonda yer almaktadır.

    Tasarımı ünlü mimar Bünyamin Derman imzası taşıyan Strada Bahçeşehir 3 farklı etaptan tamamı 105 dönüm arsa alanı üzerine konutlar ve ticari alanlar olmak üzere toplam 2 bin 500 bağımsız ünite inşa ediliyor.

    İsmini İtalyanca'da cadde anlamına gelen "Strada" kelimesinden alan proje, 1+1 den 5+1 e kadar farklı daire seçeneklerini içeren konutların yanı sıra, ticari alanlardan oluşan “Alışveriş Caddesi”yle İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla hayatımıza giriyor.

    Fitness, yoga-plates salonu, koşu ve bisiklet parkuru, sauna, kapalı havuz, açık çocuk havuzu ve mükemmel kurgulanmış peyzajı ile proje içerisinde yeşille buluşma imkânı sunarken yürüyüş mesafesindeki şehir parkları, spor ve sağlıklı yaşam için tüm imkânları yanı başınızda bulunduruyor.