Medya

Fuarlar

OLX Pakistan 2020


Overseas partner olarak katıldığımız OLX Pakistan fuarında, yeni işbirlikleri kurmak için uluslararası yatırımcılarla bir araya geldik.

LPS Shanghai 2019


Uluslararası yatırımcılarla bir araya gelerek yeni işbirlikleri kurmak için Quasar İstanbul projemizle birlikte 6-8 Aralık tarihlerinde Çin'deki yerimizi aldık.

Cityscape Dubai


Türkiye’deki projelerini uluslararası arenada tanıtmak ve yeni işbirlikleri kurmak için 25-27 Eylül 2019 tarihleri arasında Cityscape Dubai fuarına katıldık.

MİPİM 2019


30. Kez gerçekleştirilen Uluslararası MIPIM Gayrimenkul fuarında hem kendimizi hem de Türkiye’yi tanıtmak, yabancı yatırımcılarla bir araya gelmek ve olası işbirlikleri üzerinde görüşmeler yapmak amacıyla yerimizi aldık.

EVİM TÜRKİYE 2019


8-10 Şubat tarihlerinde Düsseldorf’ta gerçekleştirilen Evim Türkiye fuarında yerimizi alarak yurtdışında yaşayan hemşerilerimize Türkiye’deki projelerimizi sunduk.

MİPİM 2018


29. Kez gerçekleştirilen Uluslararası MIPIM Gayrimenkul fuarında hem kendimizi hem de Türkiye’yi tanıtmak, yabancı yatırımcılarla bir araya gelmek ve olası işbirlikleri üzerinde görüşmeler yapmak amacıyla 11. kez yerimizi aldık.

Etkinlikler

Bakü Sektör Temsilcileri Buluşması


Yeni işbirlikleri kurmak için Bakü'deki sektör temsilcileri ile 13 Haziran’da keyifli bir akşam yemeğinde buluştuk.

GYODER Akademi Eğitimleri


GYODER Akademi tarafından organize edilen eğitimlerde 31 Ocak tarihinde Genel Müdürümüz Vedat Arslan tarafından «Konutta Değişen Şartlar ve Alternatif Satış Kanalları» başlıklı sunum yapıldı.

Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantıları


Yuvarlak Masa Toplantıları’nın 25’incisinde, konut sektörünün gündeminde önemli bir yer tutan yabancıya satış tartışıldı. 30 Kasım’da gerçekleştirilen toplantıda Genel Müdürümüz Vedat Arslan da konuşmacı olarak yer aldı.

Sektör Buluşmaları


Metropol Eren A Plus Prestijli ofis projemiz için 5 Temmuz'da düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğinde ofis sektörünün önde gelen danışmanlarını ağırladık.

Sponsorluklar

BÜYAP ProCE Eğitim Seminerleri


Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü tarafından organize edilen Proje Geliştirme Yarışması’na sponsor olduk. 19 Ekim 2019 tarihindeki eğitimlerde Genel Müdürümüz Vedat Arslan tarafından yarışmacı öğrencilere «Yaşam Konseptleri ve Pazar Analizi» başlıklı sunum yapıldı.

RE360 2017


Alkaş tarafından organize edilen RE360 Gayrimenkulün Büyük buluşması ana sponsorluğumuzda 5-6 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

Kapalıçarşı Şiirleri Ödül Töreni


Kapalıçarşı’nın tarihine, ruhuna ve değerlerine sahip çıkma amacı üzerinden yola çıkılarak organize edilen "Kapalıçarşı Şiirleri" yarışması ödül töreni 15 Şubat’ta Aremas sponsorluğunda gerçekleştirildi.