İstanbul merkezi Maslak’ ta doğanın içinde…

Hayata dair tüm renkleri Maslak’ a taşıyan UNIQ İstanbul, kendini sürekli yenileyen kültür sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor.


Yeni nesil “yaşam merkezi” konseptiyle, kültür – sanat, kongre, eğlence ve iş dünyasını, şehrin en önemli finans ve ticaret merkezi olan Maslak’ ta doğanın kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş, ayrıcalıklı bir ortamda sunuyor.

İş dünyasının kalbinin attığı Maslak’ta, doğanın içinde, tarihi köşklerin ortasında muhteşem bir manzaraya karşı çalışmak artık bir hayal değil. Yemyeşil bir ortamda yer alan 4 adet yatay ofis bloğundan oluşan UNIQ Ofis, hem iş verimliliğini arttırıyor hem de çalışanlar için keyifli bir çalışma atmosferi sunuyor.

Adını, İngilizce “unique – eşsiz” kelimesinden alan UNIQ İstanbul, konser, tiyatro, müzikal, sergi, kongre, eğitim, toplantı, seminer, alışveriş, yeme – içme gibi pek çok modern aktivite ile İstanbul modern kent hayatının yeni merkezi.

Sign Of the City’ de 2015 yılı en iyi sosyo – kültürel projesi seçilmiş, Türkiye’nin en büyük kültür – sanat kompleksi olan Uniq İstanbul; 1.156 seyirci kapasiteli, yedi sanatın yeni Merkezi, UNIQ Hall; 5.800 seyirci kapasiteli, Avrupa’ nın en iyi akustiğine sahip, Volkswagen Arena, ve 3.000 seyirci kapasiteli, ormanla çevrili Uniq Açık Hava Sahnesi ile ülkemizin ve dünyanın starlarını ve birbirinden farklı etkinlikleri ağırlıyor. Ayrıca Mef Üniversitesi kampüsü de Uniq İstanbul içinde bulunmaktadır.

İstanbul / Maslak

Teslim Durumu
Dekorasyonlu

Ofis / Perakende / Kültür-Sanat

Orman ve tarihi köşklerle çevrili kampüs ofis

Kiralanabilir ofis alanı: 33.250m²
Perakende alanı: 15000m²

Çevreci ve Modern
Leed Gold Sertifikası

Mesaj


İsminizi Giriniz.

Telefon Numaranızı Giriniz.

Mesajınızı Giriniz.

Soruyu Cevaplayınız: 7 + 7 = ?

Soruyu Cevaplayınız: 7 + 7 = ?

KVKK metnini okudum ve onaylıyorum