Hakkımızda

İnovatif Yaklaşımımızla
Müşteri Memnuniyeti için Varız: Yolculuğunuzda Yanınızdayız!

Aremas Group olarak, işimizi yaparken en üst düzeyde profesyonellik ilkesine bağlıyız. Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak kabul eder ve her projemizi müşterilerimizin beklentilerini aşacak şekilde titizlikle yönetiriz. Kalite ve inovasyona önem vererek, sektörde öncü projeler geliştirmeyi amaçlarız.

Aynı zamanda, topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve sürdürülebilir projelere odaklanırız.

İş birliği ve ekip çalışmasına büyük önem verir, iş ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışarak, karşılıklı başarıyı hedefleriz. Her gün öğrenmeye ve gelişmeye odaklanır, değişen pazar koşullarına uyum sağlamayı amaçlarız. Bu değerler, Aremas Group olarak bir araya gelmemizi sağlar ve projelerimizi bu temel prensipler etrafında şekillendiririz.

Müşterilere, iş ortaklarına ve topluma karşı sorumluluklarımızı her zaman bilinçli bir şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.

Prensiplerimiz

  • Birincil önceliğimiz müşteri memnuniyeti, müşterinin duyacağı güven ve konfor duygusudur.
  • Hizmet verdiği projelerin satış ofislerindeki tüm ekip Aremas kadrosunda yer alsa bile, Aremas ismi müşteri ile temas edilen hiçbir aşamada yer almaz.

  • Müşterinin, satış sonrası ve teslim süreçlerinde kendisi ile ilgilenen satış temsilcisini karşısında görmek istediğini biliyoruz. Bu sebeple; satış hizmeti sunduğumuz tüm projelerde Satış Sonrası Hizmet ve Teslim Hizmeti de sunduğumuz ayrıcalıkların içindedir.
  • Hizmet verdiğimiz ticari projelerde de, sadece ilgili projeye özel olarak atadığı danışmanlar aracılığıyla havuzdan kiralama yerine, «butik» hizmet anlayışını benimseriz.
  • Konut veya ticari, hizmet verdiğimiz projelerin tamamında münhasır olarak görev alırız.

Ekip Üyeleri

Bütüncül Anahtar Teslim Çözümler

Yurt içi ve yurt dışındaki markalı gayrimenkul projelerine A’dan Z’ye danışmanlık hizmetleri sunan Aremas; benzersiz bilgi ve birikimi, satış, pazarlama ve konsept geliştirme tecrübesi ile gayrimenkul geliştiricisinin ilk tercihi.

Kuruluşumuzdan bu yana alanında uzman ekiplerimizle birlikte yaşam alanlarının ötesinde, hayatları, toplulukları ve gelecek nesilleri etkileyecek deneyimler yaratıyoruz.

Vedat ARSLAN

Vedat ARSLAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Merve GÜNEŞ

Merve GÜNEŞ

Satış Direktörü

Nurdan YEGİN

Nurdan YEGİN

CMO

Hilmi AKKOYUN

Hilmi AKKOYUN

Ticari Gayrimenkul Müdürü

Şeyma ÖZTAŞ

Şeyma ÖZTAŞ

Strateji ve Geliştirme Müdürü

Hakan HAŞLAK

Hakan HAŞLAK

Finans Müdürü